MÖBLER / Bord / Skrivbord 10884484

nr 1088 4484

Skrivbord

Mahogny, Jugend, längd: 141 cm, djup: 47 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 februari 2017
kl 19:06:27

4/2 18:02:32 1      350 kr
6/2 19:01:27 2      Vinnande bud

Jugend